domov | zemljevid strani | kontakt | Prijava    
  isci
T: 041 654 450   

E: info@vaska-godba.si   
 REZULTATI 2. VELESLALOMA GODBENIKOV SLOVENIJE
REZULTATI 2. VELESLALOMA GODBENIKOV SLOVENIJE

 

MESTO st. št. Ime in priimek Godba Kategorija 1. tek 2. tek skupni  čas
1. 2 MOJCA HABERMAN Glasbena šola Radlje ob Dravi A - deklice 0:23,08 0:23,61 0:46,69
2. 1 VAJS NEVA PO Muta A - deklice 0:30,94 0:31,44 1:02,38
               
MESTO st. št. Ime in priimek Godba Kategorija 1. tek 2. tek skupni  čas
1. 3 NEJC TEVŽ Godba zgornnje Savinjske d. B - dečki 0:27,37 0:28,12 0:55,49
2. 4 LEON HABERMAN Glasbena šola Radlje ob Dravi B - dečki 0:28,16 0:28,38 0:56,54
               
MESTO st. št. Ime in priimek Godba Kategorija 1. tek 2. tek skupni  čas
1. 5 ŠTROVS JANEZ DGT Trbovlje D - moški nad 45 l 0:22,54 0:22,62 0:45,16
               
MESTO st. št. Ime in priimek Godba Kategorija 1. tek 2. tek skupni  čas
1. 7 ZORAN PERUŠ Vaška godba Vuzenica F - moški 36-45 l 0:25,98 0:24,11 0:50,09
2. 8 ZMAGO SOBIECH MPO Radlje ob Dravi F - moški 36-45 l 0:25,49 0:26,38 0:51,87
3. 11 BOJAN HABERMAN Vaška godba Vuzenica F - moški 36-45 l 0:31,42 0:26,19 0:57,61
4. 10 ROBERT VINŠEK Vaška godba Vuzenica F - moški 36-45 l 0:24,23 0:41,90 1:06,13
               
MESTO st. št. Ime in priimek Godba Kategorija 1. tek 2. tek skupni  čas
1. 12 NADJA KUKOVIČ Vaška godba Vuzenica G - ženske 15-25 l 0:25,91 0:25,74 0:51,65
2. 37 MATEJA OVČER Vaška godba Vuzenica G - ženske 15-25 l 0:26,46 0:25,65 0:52,11
3. 13 MAJA DUŠIČ Godba zgornnje Savinjske d. G - ženske 15-25 l 0:29,09 0:28,05 0:57,14
4. 14 LAUKO MATEJA MPO Radlje ob Dravi G - ženske 15-25 l 0:32,49 0:31,91 1:04,40
               
MESTO st. št. Ime in priimek Godba Kategorija 1. tek 2. tek skupni  čas
1. 15 ANDREJA KUHAR Vaška godba Vuzenica H - ženske 26-35 l 0:37,15 0:39,12 1:16,27
               
MESTO st. št. Ime in priimek Godba Kategorija 1. tek 2. tek skupni  čas
1. 22 KLEMEN GRILC PO Šentjanž pri Dravogradu I - moški 15-25 l 0:22,51 0:22,38 0:44,89
2. 19 MATEVŽ BIJOL Vaška godba Vuzenica I - moški 15-25 l 0:23,23 0:22,46 0:45,69
3. 20 MARCEL RAJGEL Godba zgornnje Savinjske d. I - moški 15-25 l 0:25,56 0:24,88 0:50,44
4. 23 HAFNER MATJAŽ MPO Radlje ob Dravi I - moški 15-25 l 0:26,50 0:26,09 0:52,59
5. 17 REBRNIK MARKO PO Muta I - moški 15-25 l 0:27,89 0:27,41 0:55,30
6. 18 MATIC MORI Vaška godba Vuzenica I - moški 15-25 l 0:30,23 0:25,22 0:55,45
7. 21 KOTNIK ROK PO Muta I - moški 15-25 l 0:28,58 0:27,77 0:56,35
               
MESTO st. št. Ime in priimek Godba Kategorija 1. tek 2. tek skupni  čas
1. 33 ANDRAŽ KRZNAR Godba zgornnje Savinjske d. J - moški 26-35 l 0:21,77 0:21,35 0:43,12
2. 27 PRIMOŽ HABERMAN Vaška godba Vuzenica J - moški 26-35 l 0:23,12 0:23,11 0:46,23
3. 35 BLAŽ KRZNAR Godba zgornnje Savinjske d. J - moški 26-35 l 0:24,06 0:23,83 0:47,89
4. 26 ROBI HABERMAN Vaška godba Vuzenica J - moški 26-35 l 0:27,70 0:26,93 0:54,63
5. 28 PETER STARC MPO Radlje ob Dravi J - moški 26-35 l 0:29,75 0:28,62 0:58,37
6. 36 BOJAN REK Vaška godba Vuzenica J - moški 26-35 l 0:29,92 0:28,84 0:58,76
7. 34 BLAŽ STRADOVNIK Vaška godba Vuzenica J - moški 26-35 l 0:29,92 0:29,23 0:59,15
8. 32 DAVID BRICMAN Vaška godba Vuzenica J - moški 26-35 l 0:31,21 0:30,70 1:01,91
9. 31 MATEJ LAMPRET Vaška godba Vuzenica J - moški 26-35 l 0:31,24 0:34,29 1:05,53
10. 29 NABERNIK STOJAN Godba Dobrije J - moški 26-35 l 0:35,50 0:31,49 1:06,99
11. 30 MITJA JUG Godba Dobrije J - moški 26-35 l 0:42,29 0:35,88 1:18,17
  ODSTOPI            
  st. št. Ime in priimek Godba Kategorija 1. tek 2. tek skupni  čas
  6 KLANČIŠAR MIRKO DGT Trbovlje D - moški nad 45 l ODSTOP    
  9 SLAVKO HABERMAN Vaška godba Vuzenica F - moški 36-45 l ODSTOP    
  16 TERNIK MARKO MPO Radlje ob Dravi I - moški 15-25 l ODSTOP    
  24 GRÖGL MIHA MPO Radlje ob Dravi I - moški 15-25 l 0:27,08 ODSTOP  
  25 GAŠPER ZAMERNIK Godba zgornnje Savinjske d. I - moški 15-25 l 0:25,99 ODSTOP  

 

    Mesto Godba Točke          
    1. Vsota Vaška godba Vuzenica 143          
    2. Vsota Godba zgornnje Savinjske d. 79          
    3. Vsota MPO Radlje ob Dravi 45          
    4. Vsota Glasbena šola Radlje ob Dravi 35          
    5. Vsota PO Muta 27          
    6. Vsota DGT Trbovlje 20          
    7. Vsota PO Šentjanž pri Dravogradu 20          
    8. Vsota Godba Dobrije 1          
                   
                   
MESTO st.št. Ime in priimek Godba Kategorija 1. tek 2. tek skupni  čas TOČKE  
1. 5 ŠTROVS JANEZ DGT Trbovlje D - moški nad 45 l 0:22,54 0:22,62 0:45,16 20  
      Vsota DGT Trbovlje         20  
                   
MESTO st.št. Ime in priimek Godba Kategorija 1. tek 2. tek skupni  čas TOČKE  
2. 4 LEON HABERMAN Glasbena šola Radlje ob Dravi B - dečki 0:28,16 0:28,38 0:56,54 15  
1. 2 MOJCA HABERMAN Glasbena šola Radlje ob Dravi A - deklice 0:23,08 0:23,61 0:46,69 20  
      Vsota Glasbena šola Radlje ob Dravi       35  
                   
                   
MESTO st.št. Ime in priimek Godba Kategorija 1. tek 2. tek skupni  čas TOČKE  
10. 29 NABERNIK STOJAN Godba Dobrije J - moški 26-35 l 0:35,50 0:31,49 1:06,99 1  
11. 30 MITJA JUG Godba Dobrije J - moški 26-35 l 0:42,29 0:35,88 1:18,17    
      Vsota Godba Dobrije         1  
                   
MESTO st.št. Ime in priimek Godba Kategorija 1. tek 2. tek skupni  čas TOČKE  
3. 20 MARCEL RAJGEL Godba zgornnje Savinjske d. I - moški 15-25 l 0:25,56 0:24,88 0:50,44 12  
3. 35 BLAŽ KRZNAR Godba zgornnje Savinjske d. J - moški 26-35 l 0:24,06 0:23,83 0:47,89 12  
3. 13 MAJA DUŠIČ Godba zgornnje Savinjske d. G - ženske 15-25 l 0:29,09 0:28,05 0:57,14 15  
1. 3 NEJC TEVŽ Godba zgornnje Savinjske d. B - dečki 0:27,37 0:28,12 0:55,49 20  
1. 33 ANDRAŽ KRZNAR Godba zgornnje Savinjske d. J - moški 26-35 l 0:21,77 0:21,35 0:43,12 20  
      Vsota Godba zgornnje Savinjske d.       79  
                   
MESTO st.št. Ime in priimek Godba Kategorija 1. tek 2. tek skupni  čas TOČKE  
5. 28 PETER STARC MPO Radlje ob Dravi J - moški 26-35 l 0:29,75 0:28,62 0:58,37 8  
4. 23 HAFNER MATJAŽ MPO Radlje ob Dravi I - moški 15-25 l 0:26,50 0:26,09 0:52,59 10  
4. 14 LAUKO MATEJA MPO Radlje ob Dravi G - ženske 15-25 l 0:32,49 0:31,91 1:04,40 12  
2. 8 ZMAGO SOBIECH MPO Radlje ob Dravi F - moški 36-45 l 0:25,49 0:26,38 0:51,87 15  
      Vsota MPO Radlje ob Dravi       45  
                   
MESTO st.št. Ime in priimek Godba Kategorija 1. tek 2. tek skupni  čas TOČKE  
7. 21 KOTNIK ROK PO Muta I - moški 15-25 l 0:28,58 0:27,77 0:56,35 4  
5. 17 REBRNIK MARKO PO Muta I - moški 15-25 l 0:27,89 0:27,41 0:55,30 8  
2. 1 VAJS NEVA PO Muta A - deklice 0:30,94 0:31,44 1:02,38 15  
      Vsota PO Muta         27  
                   
MESTO st.št. Ime in priimek Godba Kategorija 1. tek 2. tek skupni  čas TOČKE  
1. 22 KLEMEN GRILC PO Šentjanž pri Dravogradu I - moški 15-25 l 0:22,51 0:22,38 0:44,89 20  
      Vsota PO Šentjanž pri Dravogradu       20  
                   
MESTO st.št. Ime in priimek Godba Kategorija 1. tek 2. tek skupni  čas TOČKE  
9. 31 MATEJ LAMPRET Vaška godba Vuzenica J - moški 26-35 l 0:31,24 0:34,29 1:05,53 2  
8. 32 DAVID BRICMAN Vaška godba Vuzenica J - moški 26-35 l 0:31,21 0:30,70 1:01,91 3  
7. 34 BLAŽ STRADOVNIK Vaška godba Vuzenica J - moški 26-35 l 0:29,92 0:29,23 0:59,15 4  
6. 18 MATIC MORI Vaška godba Vuzenica I - moški 15-25 l 0:30,23 0:25,22 0:55,45 6  
6. 36 BOJAN REK Vaška godba Vuzenica J - moški 26-35 l 0:29,92 0:28,84 0:58,76 6  
4. 10 ROBERT VINŠEK Vaška godba Vuzenica F - moški 36-45 l 0:24,23 0:41,90 1:06,13 10  
4. 26 ROBI HABERMAN Vaška godba Vuzenica J - moški 26-35 l 0:27,70 0:26,93 0:54,63 10  
3. 11 BOJAN HABERMAN Vaška godba Vuzenica F - moški 36-45 l 0:31,42 0:26,19 0:57,61 12  
2. 19 MATEVŽ BIJOL Vaška godba Vuzenica I - moški 15-25 l 0:23,23 0:22,46 0:45,69 15  
2. 27 PRIMOŽ HABERMAN Vaška godba Vuzenica J - moški 26-35 l 0:23,12 0:23,11 0:46,23 15  
1. 7 ZORAN PERUŠ Vaška godba Vuzenica F - moški 36-45 l 0:25,98 0:24,11 0:50,09 20  
1. 12 NADJA KUKOVIČ Vaška godba Vuzenica G - ženske 15-25 l 0:25,91 0:25,74 0:51,65 20  
1. 15 ANDREJA KUHAR Vaška godba Vuzenica H - ženske 26-35 l 0:37,15 0:39,12 1:16,27 20  
      Vsota Vaška godba Vuzenica       143  

 

 
 

 
13.03.2010
12. JUNIJ 2010

12. JUNIJ 2010

Več...
 
12.01.2010
Termin vaj
Vaje potekajo vsak petek od 19h naprej na OŠ Primož na Pohorju.
Več...
 
 
 
 
Postani ČLAN Vaške godbe
Posebni dokumenti

::pristopna izjava   ::postopek pristopa

preberite tudi
kontaktni člani video spot galerija slik sponzorji
kako lahko pomagam multimediji kje igramo ekipa



preberite tudi
kontaktni člani video spot galerija slik sponzorji
kako lahko pomagam multimediji kje igramo ekipa